PIW Kościan

PIW KOŚCIAN

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kościanie

Gostyńska 52

64-000 Kościan

tel. 65 512 07 03

fax. 65 512 74 39    wew – 22

e-mail: koscian.piw@wetgiw.gov.pl

NIP 698 15 82 245

Godziny urzędowania:

poniedziałek 7.00-15.00

wtorek – piątek 7.00-15.00

Powiatowy Lekarz Weterynarii

dr n. wet. Katarzyna Szulańczyk

e-mail: k.szulanczyk@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 23

tel. 505-370-308

 

                    Zastępcą Powiatowego Lekarza Weterynarii  w Kościanie

 Sylwia Bąkowska

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: s.bakowska@piwkoscian.pl

tel. 65 512-07-03  wew – 32

tel. 572-719-041

 

Główna Księgowa

Beata Tomalka

e-mail: b.tomalka@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 24

 

 PRACOWNICY

Sekretariat

Marta Hertmanowska

referent

e-mail: m.hertmanowska@piwkoscian.pl

tel. 65 512-07-03  wew  – 20

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności

Krystian Ciesielski

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

e-mail: k.ciesielski@piwkoscian.pl

   tel. 65 512-07-03  wew  – 30

tel.  510-855-967

 

Barbara Matyja

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

e-mail: b.matyja@piwkoscian.pl

      tel. 65 512-07-03  wew  – 26

Agata Ciesielska

inspektor ds. nadzoru nad rolniczym handlem detalicznym

e-mail: a.ciesielska@piwkoscian.pl

  tel. 65 512-07-03  wew  – 31

 

Zespół ds. pasz i utylizacji

Henryk Kraczewski

inspektor ds. pasz i utylizacji

e-mail: h.kraczewski@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 28

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

Sylwia Bąkowska

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: s.bakowska@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 32

 

Agnieszka Napierała

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: a.napierala@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 27

 

Zespół ds. administracyjno-finansowych

Beata Tomalka

główna księgowa

e-mail: b.tomalka@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 24

 

Beata Zalesińska

starszy księgowy

b.zalesinska@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 21

Monika Jędroszkowiak

starszy inspektor

e-mail: m.jedroszkowiak@piwkoscian.pl

e-mail: dostepnosc@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew  – 25

Katarzyna Witkowska

księgowa

k.witkowska@piwkoscian.pl

 tel.  65 512-07-03  wew  – 29