PIW Kościan

PIW KOŚCIAN

 

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kościanie

  1. Gostyńska 52, 64-000 Kościan

tel. 65 512 07 03

fax. 65 512 74 39 wew. – 22

e-mail: piwkoscian@wiw.poznan.pl

adres skrzynki EPUAP – Piwkoscian1/skład_esp

NIP 698 15 82 245

Godziny urzędowania:

poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00

Powiatowy Lekarz Weterynarii

 

dr n. wet. Katarzyna Szulańczyk

e-mail: k.szulanczyk@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 23

tel. 505-370-308

 

                    Zastępcą Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kościanie

 Sylwia Bąkowska

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: s.bakowska@piwkoscian.pl

tel. 65 512-07-03  wew. – 32

tel. 572-719-041

Główna Księgowa

Beata Tomalka

e-mail: b.tomalka@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 24

 

Sekretariat

 

Marta Hertmanowska

referent

e-mail: piwkoscian@wiw.poznan.pl

tel. 65 512-07-03  wew.  – 20

 

 PRACOWNICY

 

Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i utylizacji

 

Krystian Ciesielski

inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

e-mail: k.ciesielski@piwkoscian.pl

   tel. 65 512-07-03  wew.  – 30

tel.  510-855-967

Agata Ciesielska

inspektor ds. nadzoru nad rolniczym handlem detalicznym

e-mail: a.ciesielska@piwkoscian.pl

  tel. 65 512-07-03  wew.  – 31

 

Weronika Kaczmarek

inspektor ds. bezpieczeństwa żywności

e-mail: w.kaczmarek@piwkoscian.pl

  tel. 65 512-07-03  wew.  – 33

Henryk Kraczewski

inspektor ds. pasz i utylizacji

e-mail: h.kraczewski@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 28

Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt

 

Sylwia Bąkowska

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: s.bakowska@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 32

tel. 572-719-041

 

Agnieszka Napierała

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: a.napierala@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 27

 

Barbara Matyja

inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt

e-mail: b.matyja@piwkoscian.pl

      tel. 65 512-07-03  wew.  – 26

Zespół ds. administracyjno-finansowych

Beata Tomalka

główna księgowa

e-mail: b.tomalka@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 24

 

Beata Zalesińska

starszy księgowy

b.zalesinska@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 21

Katarzyna Witkowska

księgowa

k.witkowska@piwkoscian.pl

 tel.  65 512-07-03  wew.  – 29

Monika Jędroszkowiak

starszy inspektor

e-mail: m.jedroszkowiak@piwkoscian.pl

e-mail: dostepnosc@piwkoscian.pl

 tel. 65 512-07-03  wew.  – 25

Marta Hertmanowska

referent

e-mail: m.hertmanowska@piwkoscian.pl

tel. 65 512-07-03  wew.  – 20

Skip to content